Wynajem / dzierżawa dystrybutora wody

Wynajem dystrybutora wody

Dostęp do wody pitnej jest niezwykle ważnym elementem umożliwiającym prawidłowe funkcjonowanie człowieka. Zakłady pracy, biura, instytucje czy ośrodki kultury i centra edukacyjne są szczególnie zobowiązane do zapewnienia komfortu osób przebywających na terenie danej placówki. W tym, celu wiele firm decyduje się na ustawienie dystrybutorów z wymiennymi baniakami, jednak te dość szybko się kończą, a wymiana bywa czasochłonna. Dodatkowo generują zwiększenie ilości plastikowych odpadów, co jest niezwykle szkodliwe dla środowiska.
Jeśli chcesz zyskać stały dostęp do czystej wody bez przestojów związanych z dostarczeniem butli przez producenta, leży Ci na sercu dobro planety i cenisz wysoką jakość pitych napojów — sprawdź możliwość wynajmu dystrybutora wody z filtrem myWater!

Dystrybutor wody — dzierżawa, która się opłaca

Oczyszczanie wody kranowej specjalnym systemem filtrów w dystrybutorze znacząco obniża koszty utrzymania zbiorników wody pitnej w budynku. Decydując się na wynajem zyskasz wodę o 60% tańszą niż w przypadku wymiennych butli plastikowych, stały dostęp do napojów dla klientów i pracowników, a także więcej miejsca w pomieszczeniach magazynowych przez zlikwidowanie zalegających baniaków. Samo urządzenie jest niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości, dlatego nadaje się również jako wyposażenie szkół czy przedszkoli. Dzierżawa dystrybutora wody obejmuje pełną opiekę serwisową: odkamienianie, wymianę filtrów co 180 dni oraz wszelkie niezbędne naprawy bieżące.

Czysta woda z dystrybutora dzięki specjalnej technologii filtrowania

Woda z naszych dystrybutorów spełnia wszystkie normy sanitarno-higieniczne. Każdy filtr dobieramy indywidualnie biorąc pod uwagę jakość wody dostępnej w instalacji wodociągowej. Dzięki temu masz pewność, że zaspokoisz pragnienie czystą wodą bez chloru i innych substancji zmieniających smak, zapach i właściwości chemiczne cieczy. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie placówek oświatowych, dużych i średnich przedsiębiorstw, a także instytucji państwowych. Organizujemy wynajem dystrybutorów wody w Warszawie i okolicach.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty firmy myWater — skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z wynajmem dystrybutorów wody. Zapraszamy!

Dystrybutor wody, dystrybutory do wody, dystrybutor do wody, dystrybutor wody gazowanej, dystrybutor wody z kranu

Polecane produkty