Wynajem / dzierżawa dystrybutora wody

Wynajem dystrybutora wody

Dostęp do wody pitnej jest niezwykle ważnym elementem umożliwiającym prawidłowe funkcjonowanie człowieka. Zakłady pracy, biura, instytucje czy ośrodki kultury i centra edukacyjne są szczególnie zobowiązane do zapewnienia komfortu osób przebywających na terenie danej placówki. W tym, celu wiele firm decyduje się na ustawienie dystrybutorów z wymiennymi baniakami, jednak te dość szybko się kończą, a wymiana bywa czasochłonna. Dodatkowo generują zwiększenie ilości plastikowych odpadów, co jest niezwykle szkodliwe dla środowiska.
Jeśli chcesz zyskać stały dostęp do czystej wody bez przestojów związanych z dostarczeniem butli przez producenta, leży Ci na sercu dobro planety i cenisz wysoką jakość pitych napojów — sprawdź możliwość wynajmu dystrybutora wody z filtrem myWater!

Dystrybutor wody — dzierżawa, która się opłaca

Oczyszczanie wody kranowej specjalnym systemem filtrów w dystrybutorze znacząco obniża koszty utrzymania zbiorników wody pitnej w budynku. Decydując się na wynajem zyskasz wodę o 60% tańszą niż w przypadku wymiennych butli plastikowych, stały dostęp do napojów dla klientów i pracowników, a także więcej miejsca w pomieszczeniach magazynowych przez zlikwidowanie zalegających baniaków. Samo urządzenie jest niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości, dlatego nadaje się również jako wyposażenie szkół czy przedszkoli. Dzierżawa dystrybutora wody obejmuje pełną opiekę serwisową: odkamienianie, wymianę filtrów co 180 dni oraz wszelkie niezbędne naprawy bieżące.

Czysta woda z dystrybutora dzięki specjalnej technologii filtrowania

Woda z naszych dystrybutorów spełnia wszystkie normy sanitarno-higieniczne. Każdy filtr dobieramy indywidualnie biorąc pod uwagę jakość wody dostępnej w instalacji wodociągowej. Dzięki temu masz pewność, że zaspokoisz pragnienie czystą wodą bez chloru i innych substancji zmieniających smak, zapach i właściwości chemiczne cieczy. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie placówek oświatowych, dużych i średnich przedsiębiorstw, a także instytucji państwowych. Organizujemy wynajem dystrybutorów wody w Warszawie i okolicach.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty firmy myWater — skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z wynajmem dystrybutorów wody. Zapraszamy!

Dzierżawa dystrybutora wody

Wynajem dystrybutorów wody to jedna z usług, którą kierujemy do naszych Klientów. Dzięki temu nie musisz inwestować we własny sprzęt, by cieszyć się pełną obsługą oraz czystą wodą w biurze, instytucji czy placówce edukacyjnej. Obsługa techniczna filtrów jest niezwykle prosta, a w przypadku konieczności serwisowania lub konserwacji podajnika – możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszych specjalistów.

Wynajem dystrybutorów wody — Warszawa

Oprócz potwierdzonych walorów zdrowotnych i spełniania wszelkich norm jakościowych, dzierżawa dystrybutorów wody ma również aspekt estetyczny. Oferowane modele dystrybutorów wpasują się w nowoczesne wnętrza biur czy lokali usługowych, nie zajmują wiele miejsca, ale to nie wszystko. Intuicyjny sposób użycia pozwala na samodzielną obsługę dystrybutora również przez najmłodszych użytkowników. Dostęp do wody pitnej to podstawa zachowania komfortu w ciągu dnia, dlatego jeśli prowadzisz firmę w Warszawie — zredukuj koszt związany z podajnikami butelkowymi i wynajmij dystrybutor z filtrem do wody kranowej! Wynajem naprawdę się opłaca!

Smaczna i zdrowa woda bez ukrytych kosztów

Naszym Klientom oferujemy jasne i przejrzyste zasady współpracy, dzięki czemu doskonale wiesz, za co płacisz. Dodatkowo proponujemy obsługę serwisową, regularne przeglądy, a w przypadku awarii — dostęp do urządzeń zastępczych. Skontaktuj się z nami już dziś!

Dystrybutor wody, dystrybutory do wody, dystrybutor do wody, dystrybutor wody gazowanej, dystrybutor wody z kranu

Polecane produkty

 • Dystrybutor wody z filtrem - myWater Premio

  Dystrybutor wody z filtrem - myWater Premio

 • Jak wybrać najlepszy dystrybutor wody?

  Jak wybrać najlepszy dystrybutor wody?

 • Jak wygląda instalacja dystrybutora wody - galeria zdjęć

  Jak wygląda instalacja dystrybutora wody - galeria zdjęć

 • 4 powody dla których system filtracji wody pitnej, jest lepszy niż woda butelkowana!

  4 powody dla których system filtracji wody pitnej, jest lepszy niż woda butelkowana!

 • Kiedy klienci pytają nas czy warto stosować filtry do wody?

  Kiedy klienci pytają nas czy warto stosować filtry do wody?

 • Serwis dystrybutorów do wody, filtrów, zmiękczaczy, filtrów odwróconej osmozy

  Serwis dystrybutorów do wody, filtrów, zmiękczaczy, filtrów odwróconej osmozy

 • Źródełko wody pitnej w szkole | stojące z funkcją napełniania butelek

  Źródełko wody pitnej w szkole | stojące z funkcją napełniania butelek

 • Filtr do wody odwróconej osmozy – gwarancja czystej wody wolnej od zanieczyszczeń

  Filtr do wody odwróconej osmozy – gwarancja czystej wody wolnej od zanieczyszczeń

 • Zmiękczacz wody do domu

  Zmiękczacz wody do domu


 • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/mywater/public_html/mywater/wp-content/themes/mywater/page.php on line 68