Wynajem, dzierżawa dystrybutorów wody z filtrem dla dzieci szkoły, przedszkola.

Wynajem, dzierżawa dystrybutorów wody z filtrem dla szkoły, przedszkola.

 

Wypróbuj a otrzymasz urządzenie na darmowe testy!

W przeciwieństwie do tradycyjnych dystrybutorów wody w baniakach, dystrybutory do wody z filtrem myWater są systemami zamkniętymi, więc nie ma ryzyka skażenia, woda jest oczyszczana wewnątrz urządzenia, tuż przed wydaniem bez dostępu człowieka.

Skorzystaj z promocji – drugi dystrybutor wody dla dzieci za 0, – zł przez 3 miesiące!

Szkoły i przedszkola to miejsca, gdzie dzieci spędzają dużo czasu. Mamy dla nich czystą, świeżą i zdrową wodę bez ograniczeń. Niska stała cena bez względu na ilość wypitej wody! Nie trzeba więcej zamawiać wody w baniakach!

Dystrybutor wody z filtrem to bezpieczeństwo i jakość.

Nasze dystrybutory wody z filtrem zapewniają najwyższą jakość wody pitnej.  Filtrowana woda myWater to pyszna, pozbawiona kalorii alternatywa dla napojów słodkich i energetycznych. Idealna dla  uczniów, nauczycieli i pracowników. Nic nie nawadnia, tak jak smaczna, świeża woda! myWater zapewnia nieskończoną ilość czystej i smacznej wody pitnej. Cykliczne serwisy wykonywane w oparciu w wewnętrzne procedury czyszczenia i dezynfekcji dystrybutorów wody

Dystrybutor wody z filtrem to Ekologia!

Dystrybutory wody z filtrem myWater pomagają Twojej szkole dbać o środowisko naturalne dzięki ograniczeniu emisji plastiku. 

Dystrybutor wody z filtrem to Koszty pod kontrolą

Zaoszczędź nawet do 60% w stosunku do kosztów tradycyjnej dostawy wody butelkowanej. Płać jedną niską stałą cenę, bez względu na ilość wypitej wody! 

dystrybutor wody z filtrem o potwierdzonej jakości wody przeznaczonej do spożycia

Nasze urządzenia spełniają wymagania dotyczące jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi określone przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dn. 7 grudnia 2017r. (Dz.U. 2017, poz. 2294) oraz wytyczne Narodowego Instytutu Zdrowia – PZH zawarte w opracowaniu pt. „Zasady udostępniania wody wodociągowej dzieciom w placówkach szkolno-wychowawczych – bezpieczne formy i zalecenia higieniczno-sanitarne”.

 

Dystrybutor do wody dla dzieci

Picie wody to zdrowy, potrzebny nawyk, który warto kształtować już od najmłodszych lat. Woda jest najlepszym napojem do zaspokajania pragnienia — nie ma kalorii, wspomaga procesy trawienne oraz inne funkcje organizmu, a do tego zawiera niezbędne dla prawidłowej pracy serca i układu nerwowego minerały. Dzieci potrzebują jej znacznie więcej niż dorośli, bo ich organizmy szybciej się odwadniają np. na skutek większej aktywności fizycznej. Idealnie, jeśli najmłodsi sami sięgają po wodę, a żeby ułatwić im ten proces, warto zaproponować atrakcyjną formę jej podania, jaką jest dystrybutor.

Bezpieczny i higieniczny dystrybutor wody dla dzieci

MyWater to innowacyjny dystrybutor, w którym woda jest oczyszczana tuż przed podaniem jej do kubka. Dzięki temu dziecko otrzymuje najzdrowszy napój świata i może pobierać go bez ograniczeń. Czysta, smaczna, chłodna woda zaspokaja pragnienie, daje orzeźwienie i zapewnia niezbędną energię do nauki, zabawy i rozwoju. Do tego — nie zawiera szkodliwego mikroplastiku, bo nie jest składowana w tradycyjnych baniakach. Filtr oczyszcza ją z metali ciężkich, sprawiając, że spełnia ona wszelkie normy dotyczące wody dla najmłodszych. Nasze urządzenie jest dostosowane wielkością do wzrostu dzieci, wiec mogą one z łatwością pobierać wodę wtedy, kiedy tego potrzebują.

Bądź ekologiczny — korzystaj z wody bez emisji plastiku

Czy wiesz, jak wiele butelek plastikowych wykorzystywanych jest rocznie do zasilenia tradycyjnych dystrybutorów wody w przedszkolach? To niepotrzebne generowanie odpadów, które nie pozostają obojętne dla środowiska. Dlatego też w MyWater wyeliminowaliśmy ten element. Nasze dystrybutory korzystają z wody sieciowej, a dzięki wysokiej jakości filtrom gwarantują jej doskonałą jakość. Szukasz dystrybutora wody dla dzieci, który przez cały rok zagwarantuje dostęp do najzdrowszego napoju świata Twoim podopiecznym? Chcesz uczyć maluchy zdrowych nawyków? Postaw na MyWater i bądź eko!

Promuj picie wody wśród najmłodszych — wynajmij dystrybutor do wody dla dzieci

Woda to napój życia. Nie ma kalorii ani, teoretycznie przynajmniej, smaku, a jednak jest niezbędna do tego, by w ciele zachodziły wszystkie podtrzymujące funkcjonowanie organizmu i pracę narządów procesy. Człowiek w przeważającej mierze składa się z wody, dlatego już niewielki jej ubytek może być groźny dla zdrowia. Najłatwiej odwadniają się najmłodsi. To oni są w ciągłym ruchu — podczas zabaw w przedszkolu, aktywności sportowej na świeżym powietrzu w ciepłe dni czy w przegrzanych salach lekcyjnych. Potrzebują wówczas szybkiego uzupełnienia jej zapasów. Dzięki dystrybutorowi dla dzieci możesz zmienić codzienną rutynę w atrakcyjne zajęcie. Wykorzystując łatwe w obsłudze urządzenie, maluchy same będą chciały napełniać swoje kubeczki czystą, chłodną i pyszną wodą.

Zamów dystrybutor wody dla dzieci do przedszkola, szkoły, klubu malucha

Oferowane przez myWater dystrybutory wody dla dzieci umożliwiają szybkie i higieniczne nalewanie wody dokładnie wtedy, kiedy dzieci tego potrzebują. Dzięki jednorazowym kubeczkom urządzenie jest bezpieczne także w placówkach, w których często dochodzi do infekcji. Wypicie wody i wyrzucenie kubka zapobiega roznoszeniu zarazków oraz przyczynia się do utrzymania reżimu sanitarnego. Nalewanie płynu przez najmłodszych uczy samodzielności i wyrabia w nich zdrowy nawyk regularnego nawadniania organizmu. Ponadto woda jako napój pozbawiony kalorii jest świetną alternatywą dla soków i nektarów, doskonale gasi pragnienie i pomaga dbać o utrzymanie prawidłowej wagi dzieci.

Pyszna chłodna woda z dystrybutora dla dzieci — pierwszy krok do dbania o zdrowie i dobre samopoczucie

Picie wody przez najmłodszych pomaga w utrzymaniu dobrego poziomu nawodnienia organizmu niezależnie od pory roku. Sprawdza się zawsze i wszędzie. Wymienne butle pozwalają kontrolować ilość wypijanego napoju i uzupełniać go w razie potrzeby dla grupy. Warto przypomnieć także o tym, że prawidłowe nawodnienie to klucz do dobrego humoru i samopoczucia dziecka. Wynajem dystrybutora myWater jest więc opłacalną inwestycją, która pozwoli zatroszczyć się o małych podopiecznych w szkole, przedszkolu czy klubie malucha. Zapraszamy do kontaktu!

Dystrybutor wody, dystrybutory do wody, dystrybutor do wody, dystrybutor wody gazowanej, dystrybutor wody z kranu

Polecane produkty