Wynajem, dzierżawa dystrybutorów wody z filtrem dla dzieci szkoły, przedszkola.

Wynajem, dzierżawa dystrybutorów wody z filtrem dla szkoły, przedszkola.

 

Wypróbuj a otrzymasz urządzenie na darmowe testy!

W przeciwieństwie do tradycyjnych dystrybutorów wody w baniakach, dystrybutory do wody z filtrem myWater są systemami zamkniętymi, więc nie ma ryzyka skażenia, woda jest oczyszczana wewnątrz urządzenia, tuż przed wydaniem bez dostępu człowieka.

Skorzystaj z promocji – drugi dystrybutor wody dla dzieci za 0, – zł przez 3 miesiące!

Szkoły i przedszkola to miejsca, gdzie dzieci spędzają dużo czasu. Mamy dla nich czystą, świeżą i zdrową wodę bez ograniczeń. Niska stała cena bez względu na ilość wypitej wody! Nie trzeba więcej zamawiać wody w baniakach!

Dystrybutor wody z filtrem to bezpieczeństwo i jakość.

Nasze dystrybutory wody z filtrem zapewniają najwyższą jakość wody pitnej.  Filtrowana woda myWater to pyszna, pozbawiona kalorii alternatywa dla napojów słodkich i energetycznych. Idealna dla  uczniów, nauczycieli i pracowników. Nic nie nawadnia, tak jak smaczna, świeża woda! myWater zapewnia nieskończoną ilość czystej i smacznej wody pitnej. Cykliczne serwisy wykonywane w oparciu w wewnętrzne procedury czyszczenia i dezynfekcji dystrybutorów wody

Dystrybutor wody z filtrem to Ekologia!

Dystrybutory wody z filtrem myWater pomagają Twojej szkole dbać o środowisko naturalne dzięki ograniczeniu emisji plastiku. 

Dystrybutor wody z filtrem to Koszty pod kontrolą

Zaoszczędź nawet do 60% w stosunku do kosztów tradycyjnej dostawy wody butelkowanej. Płać jedną niską stałą cenę, bez względu na ilość wypitej wody! 

dystrybutor wody z filtrem o potwierdzonej jakości wody przeznaczonej do spożycia

Nasze urządzenia spełniają wymagania dotyczące jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi określone przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dn. 7 grudnia 2017r. (Dz.U. 2017, poz. 2294) oraz wytyczne Narodowego Instytutu Zdrowia – PZH zawarte w opracowaniu pt. „Zasady udostępniania wody wodociągowej dzieciom w placówkach szkolno-wychowawczych – bezpieczne formy i zalecenia higieniczno-sanitarne”.
Dystrybutor wody, dystrybutory do wody, dystrybutor do wody, dystrybutor wody gazowanej, dystrybutor wody z kranu

Polecane produkty