Bezbutlowy dystrybutor wody gazowanej

Dystrybutor wody gazowanej

Odpowiednie wyposażenie przestrzeni biurowej to nie tylko sprzęt, który pozwala na wykonywanie określonych czynności związanych ze specyfiką przedsiębiorstwa. Istotne jest także stworzenie przyjaznej dla pracowników atmosfery. We współczesne standardy wpisuje się na przykład bezbutlowy dystrybutor wody gazowanej. Sprawdź, co ma do zaoferowania Twojej firmie myWater!

Dystrybutor wody takiej, jaką lubisz

Podstawową zaletą tego rozwiązania jest ciągły dostęp do wody pitnej. Urządzenie podłączone jest bezpośrednio do miejsca poboru wody, dlatego można z niego korzystać bez ograniczeń. W większości przypadków woda, którą pobiera się bezpośrednio z kranu, może mieć nieprzyjemny smak i zawierać różne zanieczyszczenia chemiczne czy fizyczne. W odpowiedzi na to wyzwanie powstały bezbutlowe dystrybutory wyposażone w nowoczesne filtry uzdatniające wodę z kranu. Urządzenie doskonale sprawdzi się w biurze, magazynie, fabryce albo obiekcie użyteczności publicznej. Wieloetapowy proces filtracji to gwarancja tego, że woda jest nieskazitelnie czysta. Dodatkową opcją jest możliwość nasycenia wody dwutlenkiem węgla, aby móc raczyć się wodą gazowaną.

Nowoczesny dystrybutor wody gazowanej i niegazowanej

Bezbutlowy dystrybutor umożliwia uzyskanie wody gazowanej w zaledwie kilka sekund. Do nasycania wodą „bąbelkami” używa się standardowo dwutlenku węgla. Istnieją dwa różne sposoby otrzymywania wody gazowanej:

  • z użyciem zbiornika CO2 — w dystrybutorze zainstalowany jest zbiornik z dwutlenkiem węgla, który wypycha związek pod wysokim ciśnieniem w trakcie nalewania wody (mieszają się w specjalnej komorze, a następnie trafiają do szklanki jako woda gazowana),
  • system in-line — w dystrybutorze wbudowany jest generator CO2, który pobiera związek chemiczny z powietrza. Woda przepływa przez membranę, która oddziela dwutlenek węgla od powietrza, a cząsteczki związku rozpuszczają się w wodzie, tworząc przyjemne dla podniebienia bąbelki.

Do takiej wody gazowanej można np. wlać odrobinę syropu owocowego, by niskim kosztem uzyskać smaczny napój gazowany.

Dlaczego warto postawić na bezbutlowy dystrybutor wody gazowanej?

Dystrybutory tego typu podnoszą komfort pracy oraz korzystania z obiektów użyteczności publicznej. Ich obecność wpływa także na sam prestiż placówki. Z jednej strony tak proste rozwiązanie, jak wygodny i stały dostęp do wody pitnej wpływa na sposób postrzegania firmy przez pracowników czy kontrahentów. Dodatkowo istnieje możliwość indywidualnego doboru filtrów pod kątem jakości wody. To gwarancja dla zamawiającego, iż woda będzie w odpowiedni sposób oczyszczona, a zatem zdatna do picia. System wody działa w obiegu zamkniętym. Oznacza to, że woda poddawana jest filtracji tuż przed jej podaniem, co całkowicie redukuje jakiekolwiek ryzyko jej skażenia.

Nowoczesny design, możliwość pobierania wody niegazowanej i gazowanej, funkcjonalność oraz wytrzymałość to główne cechy tego rozwiązania, które coraz częściej wpisuje się w standardowe wyposażenie wielu obiektów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą myWater — zamów bezbutlowy dystrybutor wody gazowanej do swojego biura!

Dystrybutor wody, dystrybutory do wody, dystrybutor do wody, dystrybutor wody gazowanej, dystrybutor wody z kranu