4 powody dla których system filtracji wody pitnej, jest lepszy niż woda butelkowana!

4 powody dla których system filtracji wody pitnej, jest lepszy niż woda butelkowana!

Jeśli chodzi o wodę pitną, ludzie szukają świeżej, czystej wody, która nie pozostawia posmaku ani zapachu, więc sięgają po wodę butelkowaną. Dzisiejsze społeczeństwo wymaga doskonałości. Ludzie chcą produktów wysokiej jakości bez konieczności czekania, bez wysokich kosztów i bez negatywnego wpływu na środowisko. Chociaż woda butelkowana często zapewnia czysty smak, którego ludzie oczekują, wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że mogą uzyskać taką samą jakość wody — lub nawet lepszą — bezpośrednio z kranu i bez wysokich kosztów finansowych i środowiskowych.

Ponieważ sprzedaż wody butelkowanej stale rośnie, jasne jest, że ludzie nie zdają sobie sprawy, że część wody butelkowanej to tylko filtrowana woda z kranu – ta sama woda z kranu, którą mogliby dostać w domu. Większość może osiągnąć sam smak i jakość wody butelkowanej za pomocą domowego systemu filtracji. Zainstalowanie odpowiedniego systemu filtracji wody pitnej dla Twojego domu to mądra inwestycja, która zmieni świat, jeśli chodzi o jakość wody pitnej.

Filtry do wody – Lepsza inwestycja – oszczędzaj pieniądze!

Wiele osób kupuje wodę butelkowaną, ponieważ z tego czy innego powodu, nie lubi wody z kranu. Nikt nie chce iść i kupować wody, ale sprytni marketerzy sprawili, że woda butelkowana jest tak atrakcyjna, że ludzie są gotowi wyłożyć na nią dodatkowe pieniądze. W końcu kto nie chciałby pić wody bezpośrednio z lodowca?

Brzmi pysznie, ale ślepe testy smaku wskazują, że w większości przypadków ludzie nie są w stanie nawet odróżnić wody z kranu od butelkowanej! Oczywiście woda butelkowana to dochodowy biznes, ale nie musisz w nią inwestować, jeśli masz domowy system filtracji wody pitnej. Zamiast wydawać pieniądze na wodę butelkowaną, możesz wyeliminować niepotrzebne koszty i uzyskać tę samą, świetnie smakującą wodę prosto z własnego kranu. Rezygnując z wody butelkowanej, na dłuższą metę zaoszczędzisz pieniądze dzięki systemowi filtracji wody pitnej.

Możesz mieć wątpliwości, że Twoja woda po prostu nie smakuje tak dobrze jak woda butelkowana, albo może mieć specyficzny zapach. Istnieje proste rozwiązanie tego problemu, które jest lepszą inwestycją długoterminową: instalacja systemu filtracji wody pitnej. Woda butelkowana jest dobra tylko w krótkim okresie, a przy odpowiedniej konserwacji system filtracji wody może działać przez dekadę lub dłużej. Wyobraź sobie koszt zakupu wody butelkowanej przez cały ten czas!

Kiedy masz zainstalowany domowy system filtracji wody, będziesz cieszyć się piciem wody z kranu, ponieważ będzie smakować jak droga woda butelkowana i nie będziesz ponosić powtarzających się kosztów zakupu wody butelkowanej. Kontynuując kupowanie wody butelkowanej, ludzie tracą możliwość dokonania lepszej inwestycji.

filtry do wody – Wygodne zaopatrzenie w wodę pitną

Kiedy ktoś kupuje wodę butelkowaną, czy to w galonowym baniaku w dystrybutorze wody, pojedynczej butelce, czy skrzynce z wodą, ma tylko taką wodę, która jest dostępna w tej butelce lub dzbanku. Porównaj to z posiadaniem w domu systemu filtracji wody pitnej. Realistycznie masz nieskończoną podaż. Osoby z systemami filtracji wody muszą odkręcić kran tylko wtedy, gdy są spragnione. Mogą otrzymać wodę o doskonałym smaku w dowolnej ilości, kiedy tylko chcą.

Cóż za niewygoda, jeśli polegasz tylko na wodzie butelkowanej – musisz poczekać na kolejną dostawę, albo pojechać do sklepu. Jeśli sklep ma w upalne dni kłopoty z zaopatrzeniem, możesz być zmuszona do podróży do innego sklepu, aby znaleźć wodę butelkowaną. Chociaż nie jest to największa niedogodność 🙂 w porównaniu do zwykłego podchodzenia do kranu we własnym domu i włączania go, chodzenie do sklepu tylko po to, by zaspokoić pragnienie, nagle staje się znacznie mniej atrakcyjną opcją 🙂

filtry do wody – Możesz im zaufać

Domowe systemy filtracji wody zapewniają bezpieczną, czystą wodę, odfiltrowując lub usuwając zanieczyszczenia. Gdy gminy dostarczają wodę do domów, są one prawnie zobowiązane do sprawdzenia wody, aby upewnić się, że jest ona bezpieczna do spożycia. Chociaż woda butelkowana jest sprzedawana jako bezpieczna i lepszej jakości, domy z odwróconą osmozą lub zmiękczaczami do wody będą wiedziały, że ich woda jest bezpieczna.

Nie sugerujemy, że woda butelkowana może cię otruć, w rzeczywistości woda butelkowana jest ostatecznie „programem marketingowym”. Kiedy masz system filtracji wody, taki jak system odwróconej osmozy, przetestujesz swoją wodę i będziesz dokładnie znać jakość swojej wody. Niestety, w przypadku wody butelkowanej nie będziesz wiedział, czy płacisz za uwielbianą wodę niewiadomego pochodzenia, czy rzeczywiście pochodzi ona z naturalnego źródła, które nadal może zawierać niefiltrowane zanieczyszczenia wód gruntowych. Możesz jednoznacznie zaufać własnemu źródłu wody dzięki systemowi filtracji wody.

filtry do wody Przyjazne dla środowiska!

Woda jest bogatym zasobem naturalnym, ale puste plastikowe butelki po wodzie mają negatywny wpływ na nasze środowisko. Niestety większość plastikowych butelek na wodę ląduje w śmietniku i nie są nie poddawana recyklingowi. I odwrotnie, wodę z kranu można spożywać w pojemniku wielokrotnego użytku, którego nie trzeba wyrzucać ani poddawać recyklingowi.

Emisji dwutlenku węgla z wodą mineralnej jest znacznie wyższy niż dla wody z kranu. Pomyśl o tym: wytworzenie wszystkich plastikowych butelek, dozowanie do nich wody i zapakowanie jej, dostarczenie do sklepu, abyś poszedł do sklepu i kupił (lub zlecił dostawę). Wszystko to wpływa na nasze środowisko. Woda z kranu nie ma dodatkowego śladu węglowego, który ma woda butelkowana, co czyni ją bardziej zrównoważonym wyborem, który jest przyjazny dla środowiska.

Twój pierwszy zakup filtra do wody pitnej będzie trwał rok po roku, produkując niezliczone litry wody każdego roku. Okazjonalne wymiany wkładów filtracyjnych należy przeprowadzać raz lub dwa razy w roku, w zależności od jakości wody. Zapewni to utrzymanie wysokiej jakości wody przez cały okres użytkowania produktu. Chociaż nadal wymaga to niewielkiej ilości bieżących zakupów, jest to znacznie mniej odpadów niż codzienne wyrzucanie wielu butelek wody.

Korzystaj z zalet filtrów do wody pitnej

Ostatecznie zainstalowanie systemu filtracji wody pitnej w domu może nie tylko zapewnić korzyści płynące z posiadania świeżej, czystej wody, ale jest też lepszym wyborem ekonomicznym i ekologicznym niż woda butelkowana. Wybierając filtrowaną wodę z kranu, dokonujesz wyboru, który pozwala zaoszczędzić pieniądze, zapewnia wodę pitną wysokiej jakości, której możesz zaufać — kiedy i gdzie chcesz, a wszystko to bez negatywnego wpływu na środowisko.

Każdy dom ma inne potrzeby w zakresie filtracji wody w zależności od źródła wody i jakości wody na swoim terenie. Niezależnie od tego, czy woda w Twoim domu pochodzi z prywatnej studni, czy z wodociągu, niektóre popularne systemy filtracji wody pitnej obejmują systemy odwróconej osmozy i filtrację wody na węglu aktywnym. Są to dwa rodzaje z wielu opcji filtracji wody, które można zainstalować w Twoim domu. Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu, który system jest najlepszy dla Twojego domu, z przyjemnością przeanalizujemy wszystkie systemy filtracji wody podczas bezpłatnej konsultacji. Przetestują również Twoją wodę i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące wody w Twoim domu. Skontaktuj się z nami już dziś.

Polecane produkty

 • Zmiękczacz wody do domu

  Zmiękczacz wody do domu

 • Filtr odwróconej osmozy

  Filtr odwróconej osmozy

 • Jak wybrać najlepszy dystrybutor wody?

  Jak wybrać najlepszy dystrybutor wody?

 • myWater | odżelaziacz centralny MULTI na cały dom

  myWater | odżelaziacz centralny MULTI na cały dom

 • Filtry do wody, kuchenne

  Filtry do wody, kuchenne

 • Zmiękczacze do wody – czy na pewno ich potrzebujemy?

  Zmiękczacze do wody – czy na pewno ich potrzebujemy?


 • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/mywater/public_html/mywater/wp-content/themes/mywater/single.php on line 128