Filtry do wody dla domu

Ciesz się nieskończoną ilością lepszej wody dzięki profesjonalnym filtrom do wody, który naprawdę usuwają zanieczyszczenia wody

Filtry do wody pitnej „Kranówka” może być pyszna dzięki filtrom do wody.

Wraz ze wzrostem świadomości rośnie zapotrzebowanie na lepsze filtry do uzdatniania wody

Pomimo ogólnie lepszej jakości wody pitnej w Polsce, zapotrzebowanie na oczyszczoną wodę jest ogromne. Podczas gdy wiele filtrów do wody „uzdatnianie” wody traktuje jedynie w celu poprawy estetyki, filtry do wody myWater dostarcza bardziej zaawansowane rozwiązania jak np: zmiękczacz centralny lub odwrócona osmoza.

Skuteczne usuwanie zanieczyszczeń wody pitnej dzięki filtrom do wody

Woda pobierana z kranu często zawiera zanieczyszczenia, które mogą mieć wpływ na jej jakość. Najczęstsze to chlor i całkowicie rozpuszczone substancje stałe. Chlor jest dodawany do wody wodociągowej podczas procesu oczyszczania, aby zapobiec rozwojowi szkodliwych bakterii. Gwarantuje to, że woda z kranu jest od nich wolna, ale przykry smak i zapach substancji chemicznej jest nie do zaakceptowania a my oferujemy filtry do wody które poradzą sobie z tym problemem. .  

Zmiękczacz do wody – filtry do wody myWater

Zaawansowane zmiękczacze wody myWater są w pełni dostosowywane do potrzeb Twojego domu. Filtry do wody myWater można skonfigurować tak, aby celowały i usuwały określone zanieczyszczenia, w tym arsen, ołów, lotne związki organiczne i inne.

Filtry do wody to koniec z wodą z plastikowej butelki.

Wszystkie nasze filtry do wody dają ten sam efekt – czystą, przefiltrowaną wodę pitną bez składowania wody w butelkach. Będziesz mieć szybki i łatwy dostęp do wody, która może poprawić smak kawy, herbaty czy zup. Posiadanie systemu filtracji myWater w domu jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska, od zaraz możesz znacznie zmniejszyć ilość odpadów plastikowych! 

Elastyczne opcje filtrów do wody.

Nasze systemy mają opcje podłączenia bezpośrednio z ekspresem do kawy, lodówki i kostkarki. 

Filtry do wody pitnej, filtr wody do domu, filtr odwróconej osmozy

Polecane produkty