Serwis dystrybutorów do wody, filtrów, zmiękczaczy, filtrów odwróconej osmozy

kontakt

Opieka serwisowa urządzeń własnych klienta.

Posiadasz dystrybutor filtrujący, filtry do wody pitnej, zmiękczacz do wody lub filtr odwróconej osmozy który szwankuje? Przecieka albo długo nie był serwisowany? Z przyjemnością zajmiemy się nim.

Posiadamy wieloletnie doświadczanie w naprawie większości dystrybutorów filtrujących i zestawów filtracyjnych.

Serwis dystrybutorów wody

myWater to nie tylko miejsce, w którym można wynająć wysokiej jakości dystrybutory do wody, profesjonalne filtry dla sektora HoReCa czy nowoczesne źródełka wody pitnej. To również miejsce, w którym naprawiamy i serwisujemy tego typu urządzenia, dbając o to, aby zawsze działały poprawnie, wydajnie i bezpiecznie, dostarczając czystą, zdrową i świeżą wodę bez ograniczeń. Potrzebujesz fachowej pomocy przy naprawie filtrów odwróconej osmozy, zmiękczaczy lub dystrybutorów? Skorzystaj z naszych usług!

Naprawa dystrybutorów wody i innych urządzeń

Dystrybutory wody to nowoczesne sprzęty, których zadaniem jest usuwanie z wody szkodliwych dla zdrowia ludzi substancji, przykrych zapachów czy nieprzyjemnego smaku. Aby odpowiednio działały przez długi czas, należy je właściwie użytkować, czuwać nad terminowością przeglądów i wymianą układów. Właśnie takimi czynnościami zajmujemy się w myWater. Nasz serwis dystrybutorów wody i innych urządzeń obejmuje między innymi naprawy przeciekających sprzętów, wymiany filtrów z sanityzacją wraz z materiałami eksploatacyjnymi oraz inne czynności serwisowe.

Czym jest sanityzacja?

Właściwa eksploatacja urządzeń dostarczających czystą wodę jest podstawą, ale dla zagwarantowania pełnego bezpieczeństwa konieczna jest też dokładna sanityzacja dystrybutorów do wody, czyli wymiana i czyszczenie elementów mających kontakt z zimną wodą, na których po pewnym czasie mogą osadzać się składniki mineralne, drobnoustroje i różnego rodzaju zanieczyszczenia. Sanityzację wykonujemy również w naszej firmie, przeprowadzając czyszczenie za pomocą pary wodnej pod wysokim ciśnieniem. Chcesz poznać więcej szczegółów? Nie wahaj się z nami skontatktować!

Profesjonalny serwis dystrybutorów wody, filtrów i zmiękczaczy

Dbasz o własne zdrowie, wybierając nowoczesne systemy filtrów do wody i dystrybutory? My zatroszczymy się o Twoje urządzenia! Serdecznie zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych napraw!

Cechy produktu
Specyfikacja

Gwarantowana obsługa serwisowa przez wykwalifikowany personel.

  • Dane twoje urządzenie zostaną wprowadzone do naszego systemu informatycznego, dzięki czemu kwestia pamiętania o nadchodzącym serwisie będzie spoczywać na naszych barkach. 
  • Nasza opieka obejmuje wymiany filtrów z sanityzacją wraz z materiałami eksploatacyjnymi oraz ewentualne naprawy.

Polecane produkty