Filtry do wody, kuchenne

 
Pierwszy stopień (PS20) usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości powyżej 20 mikronów. Piasek, rdza i inne osady zatrzymywane są przez mikropory, których średnica maleje w kierunku wnętrza. Duże cząsteczki wychwytywane są przy powierzchni, natomiast małe w głębiej położonych warstwach.
Drugi stopień (BL lub GAC) usuwa z wody chlor i substancje organiczne chroniąc tym samym membranę RO i przedłużając jej żywotność. Węgiel aktywny z uwagi na swoją porowatą strukturę jest doskonałym materiałem filtracyjnym. Substancje chemiczne są adsorbowane w porach.
Trzeci stopień (PS5) usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości powyżej 5 mikronów. Piasek, rdza i inne osady zatrzymywane są przez mikropory, których średnica maleje w kierunku wnętrza. Duże cząsteczki wychwytywane są przy powierzchni, natomiast małe w głębiej położonych warstwach. Jako trzeci stopień może zostać zastosowany inny wkład, dostosowany do potrzeb klienta.
Cechy produktu
Specyfikacja
FS3 to filtry do wody oparte na korpusach typu EMI. Jest ekonomiczny i łatwy w montażu. Najczęściej montuje się go w szafkach pod zlewozmywakiem. Dzięki niewielkim rozmiarom bez problemu zmieści się nawet w niewielkiej kuchni.
Filtr do wody pitnej zapewnia krystalicznie czystą wodę, której użycie wydobędzie z przygotowywanych potraw i napojów pełniejszy smak i aromat.
Filtr wody do domu można dowolnie konfigurować dopasowując zestaw filtrów do jakości wody i potrzeb klienta. Zastosowanie przeźroczystego filtra na pierwszym etapie filtracji umożliwia ocenę stanu zanieczyszczenia wkładu.
Filtr do wody FS3 zawiera w opakowaniu: wylewkę, komplet przyłączy, instrukcję.
  • Wkłady:
    PS20, BL lub GAC, PS5
  • Wylewka:
    FXFCH17-C
  • Przyłącze wody:
    1/2"

Polecane produkty