Zmiękczacz wody do domu

Filtry centralne do domu.

 

zmiękczacz wody UST-M

Dzięki centralnemu zmiękczeniu wody zapewniasz sobie:

 • lepszy smak potraw i napojów
 • dokładnie umyte naczynia
 • dłuższą żywotność i lepszą efektywność urządzeń AGD, a co za tym idzie niższe koszty ich eksploatacji
 • brak uporczywych nalotów na armaturze kuchennej i łazienkowej
 • ochronę kotła CO oraz instalacji grzewczych i sanitarnych, także większą ich sprawność oraz wydajność szczelność i trwałość zaworów armatury regulacyjnej
 • większą wydajność środków czystości: proszku do prania, płynu do mycia naczyń, mydła, szamponu itp.
 • miękką skórę bez podrażnień i piękne, lśniące włosy
 • Gwarancja polskiego producenta – https://www.ustm.pl/Serwis/

Wydajny i solidny zmiękczacz wody do domu

W zależności od regionu, w którym mieszkasz, woda w Twoim domu może być mniej lub bardziej bogata w związki wapnia i magnezu. Nadmiar minerałów powoduje szereg problemów, ale na szczęście nie musisz przechodzić obok nich obojętnie! Zaopatrując się w polecany zmiękczacz wody do domu albo mieszkania zadbasz o stan wyposażenia, a także zdrowie swoje oraz bliskich. Poznaj szczegóły oferty już teraz!

Nowoczesny system uzdatniania twardej wody

Masz dość twardej wody, która podrażnia i przesusza skórę? Chcesz wydłużyć żywotność ulubionego ekspresu, a tym samym poprawić smak kawy? A może drażnią Cię matowe plamy powstające na marmurowych powierzchniach czy armaturze łazienkowej? Zamów zmiękczacz wody do domu! To proste w obsłudze oraz wytrzymałe urządzenie stanowi rozsądną i proekologiczną inwestycję zapewniającą dostęp do miękkiej wody przez wiele długich miesięcy. W naszej ofercie posiadamy modele wyposażone w złoża o pojemności 12, 20 lub 25 litrów, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj już wkrótce, jak proponowany zmiękczacz wody do domu uczyni Twoje życie wygodniejszym oraz bardziej komfortowym!

Jak działają zmiękczacze wody do mieszkania?

 

Zmiękczacze wody do mieszkania czy domu jednorodzinnego najczęściej montuje się na głównym doprowadzeniu zimnej wody tuż za licznikiem lub hydroforem. Urządzenia są zasilane prądem, a z uwagi na to, że odprowadzają popłuczyny, powinny zostać podłączone do kanalizacji albo mieć zapewniony dostęp do kratki kanalizacyjnej. Ich dużą zaletą jest wyjątkowo prosta obsługa, gdyż po konfiguracji ich pracy działają automatycznie. Proponowane przez nas zmiękczacze wody do domu marki USTM wyróżniają się solidną konstrukcją stworzoną z bezpiecznych oraz odpornych komponentów odznaczonych certyfikatami ACS i NSF – przeznaczonych do uzdatniania wody pitnej. Zapraszamy do składania zamówień!

Cechy produktu
Specyfikacja

Ciesz się nieskończoną ilością miękkiej wody dzięki centralnemu zmiękczaczowi.

 • Zmiękczacz do wody z automatyczną i elektroniczną głowicą czasowo-objętościowa z by-passem.
 • Głowica zmiękczacza do wody z menu w języku polskim.
 • Mieszacz dający możliwość regulowania w zależności od twardości wody według indywidualnych potrzeb.
 • Zmiękczacz do wody w pojemnościach złoża: 12, 20 oraz 25 litrów do wyboru w zależności od zapotrzebowania.

Automatyczna głowica czasowo-objętościowa BNT sprawia, że obsługa urządzenia wymaga minimalnych nakładów pracy.

UWAGA: DOBÓR WIELKOŚCI STACJI ODBYWA SIĘ PO UPRZEDNIM BADANIU WODY. SKONTAKTUJ SIĘ W CELU WYKONANIA BEZPŁATNEGO BADANIA TWARDOŚCI WODY SUROWEJ.

Polecane produkty