Dystrybutor wody z filtrem – myWater OPTIMO

Dystrybutor wody o dużej wydajności.

Obsługuje szereg miejsc, od biur po szkoły i magazyny. Duży rozmiar urządzenia zapewnia łatwy dostęp do niekończącej się filtrowanej wody schłodzonej i gorącej. Zaawansowane technologie filtracji zapewniają najwyższą jakość wody filtrowanej. Dobór indywidualnej filtrów do wody w zależności od jakości wody surowej!

* Spełnia wymagania dotyczące jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dn. 7 grudnia 2017r. (Dz.U. 2017, poz. 2294) oraz wytyczne Narodowego Instytutu Zdrowia – PZH zawarte w opracowaniu pt. „Zasady udostępniania wody wodociągowej dzieciom w placówkach szkolno-wychowawczych – bezpieczne formy i zalecenia higieniczno-sanitarne”

Dystrybutor wody z filtrem

Urządzenie filtrujące wodę to praktyczny sprzęt, który przy pomocy specjalnych filtrów poprawia jej jakość. Dzięki temu możesz pić wodę prosto z dystrybutora bez obaw o namnażające się bakterie czy kamień. Cały sprzęt jest podłączany do miejsca poboru wody przy pomocy przewodów wodnych umożliwiających dowolne umiejscowienie dystrybutora. Wykonany z solidnego tworzywa jest wyposażony w blokadę przed poparzeniem, co stanowi rewelacyjne rozwiązanie, jeśli z urządzenia korzystają dzieci. Dodatkowo dostępne u nas mini dystrybutory wody wyróżniają się zamkniętym mechanizmem działania, co oznacza, że proces filtrowania odbywa się bez kontaktu z czynnikami zewnętrznymi.

Filtrujący dystrybutor wody do Twojego przedszkola

Dystrybutor wody filtrowanej może być stosowany w biurach, przedszkolach, placówkach medycznych itp. Proste w obsłudze urządzenia filtrują zarówno zimną, jak i ciepłą wodę, umożliwiając przy tym nieprzerwany dostęp do cieczy. Zastosowanie takiego dystrybutora przyczynia się do zmniejszenia kosztów wydawanych na napoje, a przy tym minimalizuje ilość odpadów. Jest to zatem funkcjonalny, ekonomiczny, a przy tym ekologiczny sposób na regularne picie wody bez potrzeby wychodzenia do sklepu, czy dźwigania całych zgrzewek plastiku.

Montaż i serwis dystrybutorów wody z filtrem

Jesteśmy doświadczonymi ekspertami w dziedzinie uzdatniania wody. Doskonale wiemy, jak wykorzystać nowoczesne technologie, które poprawiają komfort życia, ale też pozytywnie wpływają na środowisko naturalne. Poza montażem urządzeń filtrujących wodę oferujemy profesjonalne doradztwo, wymianę filtrów co 180 dni, jak również pełen serwis. Dodatkowo zajmujemy się odkamienianiem oraz dezynfekcją, dzięki czemu nie musisz się martwić o odpowiednią konserwację dystrybutora. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, a także do kontaktu z naszymi doradcami.

Urządzenie filtrujące wodę

Dystrybutor wody filtrowanej to urządzenie służące do poprawy jakości wody pitnej. Mechanizm jego działania polega na tym, że pobiera on wodę z sieci, po czym oczyszcza ją przy pomocy specjalnego filtra. Im lepsza jakość wody i mniej kamienia, tym lepiej dla zdrowia, ponieważ w procesie filtracji usuwane są metale ciężkie oraz pozostałe zanieczyszczenia. Dystrybutor wody z filtrem doskonale się sprawdza w obiektach usługowych, placówkach, biurach, szpitalach, prywatnych gabinetach, zakładach pracy etc. Może być intensywnie eksploatowany, ponieważ jego filtry są wymienne, dzięki czemu nie trzeba kupować nowego urządzenia, tylko zainwestować w filtry.

Mini dystrybutor wody

W naszej ofercie dostępne są klasyczne urządzenia filtrujące wodę, jak i mini dystrybutory o nieco mniejszych rozmiarach. Takie modele idealnie nadają się do użytku w przedszkolach czy placówkach medycznych. Mini dystrybutory to doskonałe źródła wody pitnej, które mają łatwy w obsłudze zawór, elastyczny wąż, a także syfon z giętkiego złącza. Tak zaprojektowany system umożliwia bezproblemowe podłączenie mini dystrybutora do punktu poboru.

Nowoczesny dystrybutor wody

Filtrujący wodę dystrybutor ma wiele zalet, które przekładają się nie tylko na zdrowie, ale również oszczędność i ekologię. Urządzenia te usuwają bakterie, wirusy oraz zanieczyszczenia chemiczne często występujące w wodzie kranowej. Dodatkowo umożliwiają natychmiastowy dostęp do wody, pozwalają na oszczędność pieniędzy, a co najważniejsze — zmniejszają zużycie plastiku. Warto wspomnieć, że woda z takiego dystrybutora smakuje dużo lepiej niż zwykła kranówka. Zachęcamy do sprawdzenia naszego całego asortymentu.

Cechy produktu
Specyfikacja

Dystrybutor wody zbudowany dla różnych potrzeb

 • Dzięki naszemu dystrybutorowi wody, maksymalnie zaoszczędzisz powierzchni magazynowej w stosunku do butli z wodą.
 • Kran wody z blokadą przed poparzeniem.
 • Design idealny dla szkół i placówek medycznych – łatwy do dezynfekcji i utrzymania w czystości.
 • Cena dzierżawy obejmuje: montaż, wymianę filtrów co 180 dni, dezynfekcję, odkamienianie, wszelkie naprawy.
 • Zaawansowane filtracja wody w oparciu o wieloletnie doświadczenie.
 • Dobór indywidualnej filtracji wody w zależności od jakości wody surowej!

dystrybutor wody,  Bezpieczeństwo użytkownika.

W przeciwieństwie do tradycyjnych dystrybutorów wody w baniakach, dystrybutory wody myWater są systemami zamkniętymi, więc nie ma ryzyka skażenia, woda jest oczyszczana wewnątrz urządzenia, tuż przed wydaniem bez dostępu człowieka.  

Wypróbuj za darmo! Skontaktuj się a otrzymasz urządzenie na darmowe testy!

 

 

 • Temperatura zimnej wody.:
  5-10 st. C
 • Temperatura gorącej wody.:
  80-85 st. C
 • Energia elektryczna.:
  150 kWh
 • Wymiary:
  1100 x 280 mm
 • Wymiana filtrów, sanityzacja, odkamienianie. :
  co 180 dni
 • Uchwyt do kubków. :
  Opcjonalnie, na życzenie użytkownika.
 • Cena dzierżawy:
  99, - PLN

Polecane produkty