Źródełko fontanna wody pitnej w szkole | mini

myWater | Źródełko wody pitnej | mini

Bezdotykowe źródełko wody do picia. Wyposażone w łatwy w użyciu manualny zawór.  Woda zaczyna płynąć gdy zawór zostanie naciśnięty. Następnie przez krótką chwilę dysza jest przepłukiwana. Doprowadzenie wody wyposażone jest w elastyczny wąż, a syfon wykonany jest z rozciągliwego, giętkiego złącza. Elastyczne doprowadzenie i odpływ wody pozwalają na szybkie i bezproblemowe podłączenie fontanny.

Jest drugim w kolejności, najchętniej wybieranym, po dystrybutorach filtrujących, rozwiązaniem w szkołach i placówkach medycznych

* Spełnia wymagania dotyczące jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dn. 7 grudnia 2017r. (Dz.U. 2017, poz. 2294) oraz wytyczne Narodowego Instytutu Zdrowia – PZH zawarte w opracowaniu pt. „Zasady udostępniania wody wodociągowej dzieciom w placówkach szkolno-wychowawczych – bezpieczne formy i zalecenia higieniczno-sanitarne”

Źródełko wody pitnej w szkole

Szkoła powinna być miejscem, w którym potrzeby najmłodszych stawiane są na pierwszym miejscu. Dotyczy to jednak nie tylko ich bezpieczeństwa czy przekazywania potrzebnej wiedzy, ale też dostępu do świeżej wody pitnej bez ograniczeń. Pomagają w tym źródełka, takie jak model oferowany w naszej firmie. To niewielki dystrybutor wody pitnej w formie fontanny, który doskonale sprawdza się w szkołach, ale też na przykład w placówkach medycznych. Mini źródełko zapewnia nieograniczony dostęp do wody pitnej o dowolnej porze za sprawą podłączenia go bezpośrednio do sieci wodociągowej, natomiast zamontowane wewnątrz filtry oczyszczają ją.

Bezdotykowe źródełko wody pitnej — w szkole lub przychodni

Mini źródełko wody pitnej, które oferujemy, świetnie sprawdza się w szkołach, zapewniając uczniom, a także pracownikom placówki nielimitowany dostęp do czystej wody, wolnej od jakichkolwiek zanieczyszczeń. Jest to zasługą niezawodnych filtrów, dbających o bezpieczeństwo użytkowników. O tę ostatnią kwestię pomaga zatroszczyć się również możliwość bezdotykowego picia wody — urządzenie dystrybuuje ją w formie małej fontanny, przez co nie dochodzi do bezpośredniego kontaktu ust z elementami maszyny. Uruchomienie źródełka wody pitnej odbywa się za pomocą łatwego w użyciu zaworu manualnego, który wystarczy nacisnąć.

Wytrzymałe i łatwe w montażu źródełko wody pitnej do szkół

Doskonale wiemy, na jak intensywne użytkowanie może być narażone źródełko wody pitnej w szkole, dlatego oferowane urządzenie charakteryzuje się nieprzeciętną trwałością i odpornością na uszkodzenia. Oprócz tego nie sprawia ono żadnych problemów w instalacji, między innymi dzięki zastosowaniu elastycznych przewodów doprowadzających oraz odprowadzających wodę z fontanny, podobnie jak rozciągliwego syfonu. Nasze źródełko wody pitnej spełnia rygorystyczne normy sanitarne, określone przez Ministerstwo Zdrowia. Zapraszamy zatem do zamawiania!

Cechy produktu
Specyfikacja

Polecane produkty