Nablatowy dystrybutor wody

Nablatowy dystrybutor wody

Człowiek potrzebuje około 3 litrów wody dziennie, aby prawidłowo funkcjonować i cieszyć się dobrym samopoczuciem. To niezwykle ważne, aby dbać o regularną podaż wysokiej jakości wody — świeżej, czystej, wolnej od szkodliwych drobnoustrojów, ale bogatej w cenne dla zdrowia minerały. Z tego względu każdy poszukuje takiego rozwiązania, jakie spełni wszystkie oczekiwania. Sprawdź, dlaczego nie znajdziesz nic lepiej przemyślanego niż nablatowy dystrybutor wody.

Dystrybutor nablatowy — bez butli, bez śladu węglowego

Tradycyjne dystrybutory wody, jakie znamy z biur, urzędów i innych obiektów, zazwyczaj wyposażone są w duże plastikowe butle napełnione czystą wodą pitną. Po opróżnieniu takiej butli należy do urządzenia zainstalować nową, pełną. Puste zbiorniki zostają odebrane przez firmę zaopatrującą przy kolejnej dostawie wody, a taki transport odbywa się tradycyjną metodą, czyli samochodem ciężarowym. W ten sposób generuje się ogromne ilości spalin, które odciskają piętno na środowisku naturalnym. Decydując się na bezbutlowy dystrybutor nablatowy, nie musisz regularnie przyjmować dostaw wody. Urządzenie podłączone jest do sieci wodociągowej, z której pobiera, a następnie filtruje wodę i nadaje jej pożądaną temperaturę.

Dystrybutor wody nablatowy do domu, biura i nie tylko

W domach i mieszkaniach najczęściej sięgamy po takie rozwiązania jak dzbanki filtrujące, filtry nakładane na kran albo kupujemy wodę mineralną w butelkach. Żadne z tych rozwiązań jednak nie zapewnia takiego komfortu, jak dystrubutor wody nablatowy. Woda w dzbanku „stoi” niekiedy wiele godzin, zanim trafi do szklanki, a w tym czasie zdąży stracić wiele cennych właściwości, dodatkowo absorbując różne szkodliwe drobnoustroje. Kupując wodę butelkowaną, w realny sposób przyczyniamy się do pogarszania stanu naszej planety, nie wspominając o wydatkach, bo taka woda kosztuje wielokrotnie więcej niż „kranówka”. Oferujemy dzierżawę, w cenie której zapewniamy montaż dystrybutora, wymianę filtrów, materiały eksploatacyjne, dezynfekcję, odkamienianie, a także wszelkie niezbędne naprawy. Przekonaj się, że warto pić czystą, świeżą wodę z dystrybutora nablatowego w domu, biurze i nie tylko!

Dystrybutor wody nablatowy