Dystrybutory wody pitnej

Dystrybutory wody pitnej

Czysta woda pitna to absolutna podstawa życia każdego z nas — nic więc dziwnego, że dostęp do niej został uznany za jedno z najważniejszych praw człowieka. Pomimo tego korzystanie z niej często wiąże się jednak z niedogodnościami w postaci konieczności regularnego zakupu kolejnych butelek, co dodatkowo ma negatywny wpływ na środowisko. Nawet mając nieograniczony dostęp do wody z kranu, często wahamy się też, czy z niej korzystać, obawiając się zanieczyszczeń. Rozwiązaniem wszystkich tych problemów jest jednak dystrybutor do wody pitnej, który filtruje ją, zapewniając doskonałą czystość, bezpieczeństwo, oszczędność pieniędzy i ekologiczność.

Dystrybutor wody podłączony do sieci — praktyczność, oszczędność, ekologia

W firmie myWater oferujemy filtry oraz dystrybutory do wody pitnej podłączone do sieci wodociągowej, które znakomicie nadają się do zaopatrywania wszelkiego rodzaju budynków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej filtracji, a także zjawiska odwróconej osmozy zatrzymują one zanieczyszczenia takie jak osady, chlor, substancje organiczne czy bakterie. Gwarantuje to czystą wodę bezpieczną do picia zarówno przez dzieci, jak i dorosłych, a ponadto eliminuje koszty związane z kupowaniem butelek w sklepie. To zaś działanie przyjazne środowisku naturalnemu, ograniczające powstawanie plastikowych odpadów oraz redukujące przemysłowe wydobycie wody ze źródeł.

Woda z dystrybutora do domu, szkoły lub biura

Specjalnością naszej firmy jest szeroko pojęta filtracja wody dostarczanej do budynków za pomocą sieci wodociągowej. Z tego powodu przygotowaliśmy ofertę urządzeń świetnie sprawdzających się w obiektach wszelkiego rodzaju. Proponujemy między innymi bezbutlowe dystrybutory wody na wynajem, idealne do rozmaitych biur, placówek medycznych, szkół, przedszkoli, ale nie tylko. Ponadto znaleźć tu można filtry na sprzedaż przeznaczone do domów i mieszkań, centralne odżelaziacze, źródełka, a także zmiękczacze stanowiące doskonałe rozwiązanie zwłaszcza do miejsc z branży HoReCa, gdzie oczyszczona woda może wydłużyć żywotność zmywarek bądź kotłów kuchennych.

Dystrybutor wody sieciowej dostosowany do potrzeb Klienta

Każdy filtr oraz dystrybutor wody pitnej oferowany w myWater zapewnia jej idealną czystość spełniającą rygorystyczne normy sanitarne. Dzięki temu może ona być wykorzystywana nawet w przychodniach albo szpitalach, gwarantując nie tylko bezpieczeństwo, lecz także doskonały smak. Zapewniamy profesjonalny, szybki montaż filtrów, dystrybutorów wody gazowanej lub niegazowanej oraz innych urządzeń z oferty, a w przypadku dzierżawy przez przedsiębiorstwa bądź instytucje — fachowy serwis wliczony w cenę wynajmu, obejmujący naprawy i konserwację. Ponadto właściciele firm mogą też wypróbować sprzęt myWater przed podjęciem decyzji o współpracy.

Chcesz postawić na wodę pitną z sieci wodociągowej w swoim domu? Wynająć dystrybutor do biura? A może szukasz urządzenia, które pomoże zmniejszyć twardość wody, chroniąc tym samym firmowy sprzęt? Zapraszamy do kontaktu!

Polecane produkty

 • Dystrybutor wody z filtrem - myWater Premio

  Dystrybutor wody z filtrem - myWater Premio

 • Jak wygląda instalacja dystrybutora wody - galeria zdjęć

  Jak wygląda instalacja dystrybutora wody - galeria zdjęć

 • 4 powody dla których system filtracji wody pitnej, jest lepszy niż woda butelkowana!

  4 powody dla których system filtracji wody pitnej, jest lepszy niż woda butelkowana!

 • Jak wybrać najlepszy dystrybutor wody?

  Jak wybrać najlepszy dystrybutor wody?

 • Kiedy klienci pytają nas czy warto stosować filtry do wody?

  Kiedy klienci pytają nas czy warto stosować filtry do wody?