Dystrybutory wody sieciowej

Dystrybutory wody pitnej

Czysta woda pitna to absolutna podstawa życia każdego z nas — nic więc dziwnego, że dostęp do niej został uznany za jedno z najważniejszych praw człowieka. Pomimo tego korzystanie z niej często wiąże się jednak z niedogodnościami w postaci konieczności regularnego zakupu kolejnych butelek, co dodatkowo ma negatywny wpływ na środowisko. Nawet mając nieograniczony dostęp do wody z kranu, często wahamy się też, czy z niej korzystać, obawiając się zanieczyszczeń. Rozwiązaniem wszystkich tych problemów jest jednak dystrybutor do wody pitnej, który filtruje ją, zapewniając doskonałą czystość, bezpieczeństwo, oszczędność pieniędzy i ekologiczność.

Dystrybutor wody podłączony do sieci — praktyczność, oszczędność, ekologia

W firmie myWater oferujemy filtry oraz dystrybutory do wody pitnej podłączone do sieci wodociągowej, które znakomicie nadają się do zaopatrywania wszelkiego rodzaju budynków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej filtracji, a także zjawiska odwróconej osmozy zatrzymują one zanieczyszczenia takie jak osady, chlor, substancje organiczne czy bakterie. Gwarantuje to czystą wodę bezpieczną do picia zarówno przez dzieci, jak i dorosłych, a ponadto eliminuje koszty związane z kupowaniem butelek w sklepie. To zaś działanie przyjazne środowisku naturalnemu, ograniczające powstawanie plastikowych odpadów oraz redukujące przemysłowe wydobycie wody ze źródeł.

Woda z dystrybutora do domu, szkoły lub biura

Specjalnością naszej firmy jest szeroko pojęta filtracja wody dostarczanej do budynków za pomocą sieci wodociągowej. Z tego powodu przygotowaliśmy ofertę urządzeń świetnie sprawdzających się w obiektach wszelkiego rodzaju. Proponujemy między innymi bezbutlowe dystrybutory wody na wynajem, idealne do rozmaitych biur, placówek medycznych, szkół, przedszkoli, ale nie tylko. Ponadto znaleźć tu można filtry na sprzedaż przeznaczone do domów i mieszkań, centralne odżelaziacze, źródełka, a także zmiękczacze stanowiące doskonałe rozwiązanie zwłaszcza do miejsc z branży HoReCa, gdzie oczyszczona woda może wydłużyć żywotność zmywarek bądź kotłów kuchennych.

Dystrybutor wody sieciowej dostosowany do potrzeb Klienta

Każdy filtr oraz dystrybutor wody pitnej oferowany w myWater zapewnia jej idealną czystość spełniającą rygorystyczne normy sanitarne. Dzięki temu może ona być wykorzystywana nawet w przychodniach albo szpitalach, gwarantując nie tylko bezpieczeństwo, lecz także doskonały smak. Zapewniamy profesjonalny, szybki montaż filtrów, dystrybutorów wody gazowanej lub niegazowanej oraz innych urządzeń z oferty, a w przypadku dzierżawy przez przedsiębiorstwa bądź instytucje — fachowy serwis wliczony w cenę wynajmu, obejmujący naprawy i konserwację. Ponadto właściciele firm mogą też wypróbować sprzęt myWater przed podjęciem decyzji o współpracy.

Chcesz postawić na wodę pitną z sieci wodociągowej w swoim domu? Wynająć dystrybutor do biura? A może szukasz urządzenia, które pomoże zmniejszyć twardość wody, chroniąc tym samym firmowy sprzęt? Zapraszamy do kontaktu!

Dystrybutor wody podłączony do sieci, czyli koniec plastikowych butli

Sumując wydatki, jakie przedsiębiorcy ponoszą na dostarczanie do firm plastikowych butli do standardowych dystrybutorów wody, można dojść do ciekawych wniosków, bo okazuje się, że kompletnie niepotrzebnie płacą oni za:

 • plastikowe butle — teoretycznie puste są odbierane przy dostarczaniu pełnych, jednak koszt pojemników zawsze jest wliczony w obsługę. Ten wydatek wydaje się zupełnie zbędny, skoro równie dobrze można czerpać wodę pitną z sieci — bez zbędnego plastiku, który kiedyś i tak trafi do śmieci;
 • transport butli — ten wydatek wydaje się najbardziej absurdalny. Dostarczanie butli z wodą to koszty ich transportu: paliwa, eksploatacji pojazdów dostawczych oraz pracy ludzi, którzy muszą wozić, a następnie wnosić butle, gdy w tym czasie wystarczy odkręcić kurek, by z kranu popłynęła woda.

Koszty są ogromne i zupełnie zbędne, bo zamiast wozić przefiltrowaną wodę w butlach, wystarczy wyposażyć biura w sprzęt, który odpowiednio dostosowuje parametry wody z sieci, aby ta nadawała się do picia bez uprzedniego gotowania. Jeśli zależy Ci na wyraźnych oszczędnościach w firmie, sprawdź nasze dystrybutory wody podłączone do sieci.

Łatwy w użytkowaniu dystrybutor wody z sieci

Butla wody do tradycyjnego dystrybutora waży kilkanaście kilogramów, co oznacza duży wysiłek przy wymianie pustej butli na pełną. Z tego względu czynność musi wykonać osoba silna. To może stanowić problem, którego możesz łatwo uniknąć — instalując w biurze dystrybutor wody sieciowej. Nie trzeba niczego samodzielnie wymieniać, wystarczy odkręcić i gotowe. Wymiana filtrów w dystrybutorze wody podłączonym do sieci odbywa się znacznie rzadziej niż wymiana plastikowej butli, a to oznacza przy tym o wiele rzadsze wizyty serwisanta i mniejszy ślad węglowy związany z transportem. Filtracja przy tym w niczym nie odbiega od tej stosowanej w rozlewniach, wręcz przeciwnie — mniejsze, biurowe urządzenie łatwiej jest monitorować w porównaniu z przemysłowymi maszynami. Przekonaj się, że warto wymienić stary sprzęt na nowy dystrybutor wody z sieci, który nie wymaga wymiany ciężkich butli i regularnego przywożenia zapasu wody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą myWater!

Nablatowy dystrybutor wody podłączony do sieci

Niektóre osoby, które chciałyby zredukować koszty ponoszone w związku z cyklicznym zakupem butli z wodą do firmy lub zarządzanego przez siebie obiektu użyteczności publicznej, a zarazem zacząć stawiać na bardziej ekologiczne rozwiązania, wahają się, czy dystrybutor wody z sieci to dobre rozwiązanie. Nie chodzi jednak o jego przydatność, która nie ulega żadnej wątpliwości, lecz o względy logistyczne. Niekiedy można bowiem zastanawiać się, czy wolnostojące urządzenie nie będzie zajmować zbyt wiele przestrzeni w pomieszczeniu, zwracając przy tym uwagę. Z myślą o takich Klientach oferta myWater obejmuje dystrybutory wody sieciowej w wersji nablatowej. Zapewniają one dostęp do czystej, zdrowej, smacznej wody pitnej, cechując się kompaktową konstrukcją.

Dystrybutor wody z sieci — czy na pewno jest potrzebny?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób wątpi w przydatność dystrybutorów wody sieciowej, twierdząc, że współcześnie jest ona na tyle czysta, że bez żadnych obaw nadaje się do spożycia. Bardzo często rzeczywiście tak jest, ale woda z sieci oczyszczana jest w przedsiębiorstwie wodno-kanalizacyjnym, natomiast na jej czystość może wpływać również na przykład stan rur w budynku mieszkalnym albo ich niewykryte nieszczelności. Dystrybutor wody sieciowej stanowi zatem zabezpieczenie przed wszelkimi potencjalnymi zanieczyszczeniami — nawet w przypadku, gdy o jej wysoką jakość dba firma wodociągowa. W mniejszych miejscowościach, gdzie wciąż często nie nadaje się ona do picia, urządzenie do filtracji pozostaje zaś nieodzowne.

Opcja przetestowania dystrybutora wody sieciowej od myWater

W firmie myWater stawiamy na kompleksowość obsługi oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom Klientów, dlatego odpowiadamy na wszelkie pytania i rozwiewamy wszystkie wątpliwości dotyczące dystrybutorów wody podłączonych do sieci. Przedsiębiorcy, którzy chcieliby jednak samodzielnie przetestować urządzenie, udostępniamy możliwość darmowego wypróbowania go, bez konieczności nawiązywania współpracy. W ten sposób sam przekonasz się, jak wiele korzyści niesie ze sobą użytkowanie dystrybutora wody z sieci.

Polecane produkty

 • Dystrybutor wody z filtrem - myWater Premio

  Dystrybutor wody z filtrem - myWater Premio

 • Jak wygląda instalacja dystrybutora wody - galeria zdjęć

  Jak wygląda instalacja dystrybutora wody - galeria zdjęć

 • 4 powody dla których system filtracji wody pitnej, jest lepszy niż woda butelkowana!

  4 powody dla których system filtracji wody pitnej, jest lepszy niż woda butelkowana!

 • Jak wybrać najlepszy dystrybutor wody?

  Jak wybrać najlepszy dystrybutor wody?

 • Kiedy klienci pytają nas czy warto stosować filtry do wody?

  Kiedy klienci pytają nas czy warto stosować filtry do wody?


 • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/mywater/public_html/mywater/wp-content/themes/mywater/page.php on line 68